Ankara Oryantiring Spor Kulübü

ORDU Oksijen Oryantiring Yarışması

3.12.2018 00:00:00 / 5

Kayıt için tıklayınız...

YARIŞMA 19-20 OCAK TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR.

LİSANSLI BÜTÜN YAŞ KATEGORİSİ SPORCULARINA AÇIKTIR.


YARIŞMA KAYITLARI 14 OCAK 2019 PAZARTESİ GÜNÜ BİTECEKTİR.
kulüp ile ulaşımı seçenler 14 ocak tarihine kadar yarışmaya gelemeyecek olup kayıtlarını sildirmezlerse eğer, ulaşım ücretini ödemek zorundadırlar.

KONAKLAMA:
Kulüp tarafından uygun konaklama imkanları araştırılmaktadır.
bir gece kalınacağı için ciddi masraf yapmama adına en uygun nerede konaklama olursa orada kalınması ( ordu oryantiring ekibi ile koordineli olarak) düşünülmektedir.


ULAŞIM:
18 ocak 2019 tarihinde saat 21:30 da Sincan fatihten araç kalkacak saat 22:00 da ise bahçelievler metro istasyonundan diğer sporcuları alıp orduya devam edecektir.

Dönüş ise
20 Ocak 2019 pazar günü saat 14:30 - 15:00 gibi ordudan hareket edecek ve normal şartlar altında 23 gibi Ankarada olunacaktır


Cumartesi akşam ORDU merkezinde gece orienteering yarışması yapılacaktır katılmak isteyenlerin kafa lambası getirmesi gerekiyor.

Otobüste yer olduğu takdirde öncelik velilerde gelebilirler.


iletişim: AOSK Baş Antrenör: Kenan AKSIN : 05325970890


YARIŞMAYA KAYIT OLACAK OLAN AOSK SPORCULARIN 2019 SEZONU AİDATINI YATIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

Lisansı olmayıp yarışmaya katılamak isteyenlerin "lisansım yok" seçeneğini işaretlemeleri ve acilen lisanslarını çıkartmaları gerekiyor.

GEREKLİ EVRAKLAR
Vize için: Sağlık raporu ve bir adet foto ( raporda protokol numarası olması ( lisans içindir veya spor içindir yazması gerekiyor)
Yeni lisans: Sağlık raporu ve 3 foto ile kimlik fotokopisi (raporda protokol numarası olması ( lisans içindir veya spor içindir yazması gerekiyor)


YANLIŞ KAYIT YAPTIĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ EĞER YENİ KAYIT YAPABİLİRSİNİZ KAYIT ZAMANINA GÖRE EN GÜNCEL OLAN GEÇERLİ OLACAKTIR.

Yeni başlayan KATEGORİLER
EYBÇ : Erkek yeni başlayan çocuk
EYBY : Erkek yeni başlayan yetişkin
KYBÇ : Kadın yeni başlayan çocuk
KYBY : Kadın yeni başlayan yetişkin